Nästa hemmamatch

Helsingborgs IF

OMGÅNG 26

2016-10-16 17:30

Kontakta oss

IF Elfsborg
Ålgårdsvägen 32
506 30 Borås – Sweden

 

Telefon växel: 033-13 91 91

E-post: info@elfsborg.se

Öppettider kansli: mån–tors 8-17 (lunch 12-13) fre 8-12

Organisationsnr: 864500-9823

Faktureringsadress: IF Elfsborg – Kund-id LKH1590 – FE 108 – 105 69 Stockholm

Bankgiro: 835-2189

Swish: 123 311 4899

 

Skicka ett meddelande

Kansli

Namn / Befattning E-mail Telefon
Stefan Andreasson
Klubbchef
stefan.andreasson@elfsborg.se 0705-11 67 80
Camilla Larsson
Ekonomichef
camilla@elfsborg.se 0706-78 69 03

Försäljning/Företag

Namn / Befattning E-mail Telefon
Sten Strinäs
Marknad
sten@elfsborg.se 0701-90 03 90
Martin Andersson
Säkerhet / Marknad
martin.andersson@elfsborg.se 0703-46 88 77
Johan Sjöberg
Säkerhet / Marknad
johan.sjoberg@elfsborg.se 0708-93 35 61
Lina Wettergren
Marknad
lina.wettergren@elfsborg.se 0735–56 60 82

Evenemang/Publikrekrytering

Namn / Befattning E-mail Telefon
Jonas Kallin
Evenemangsansvarig
jonas.kallin@elfsborg.se 033 - 400 51 06
Mathias Strinäs
Medlemsansvarig
medlem@elfsborg.se 033-13 92 70

Kommunikation/Media

Namn / Befattning E-mail Telefon
Catalina Bruna
Kommunikationsansvarig
catalina@elfsborg.se 033-40 05 109
Karl Åkerström
Kommunikation fotboll / IPK
karl@elfsborg.se 0735-18 02 85

Samhällsansvar

Namn / Befattning E-mail Telefon
Jan Ryrlén
Verksamhetsansvarig Vi Tillsammans
jan.ryrlen@elfsborg.se 0705-18 69 90
Eric Sjölin
SLO (Supporter Liaison Officer)
eric.sjolin@elfsborg.se 0734-01 77 18

Ekonomi

Namn / Befattning E-mail Telefon
Erna Livered
Löneadministratör
erna@elfsborg.se 033-13 66 55
Jeanette Linusson
Reception/Ekonomi
jeanette.linusson@elfsborg.se 033-13 51 55

Fotboll

Namn / Befattning E-mail Telefon

A-lag

Namn / Befattning E-mail Telefon
Magnus Haglund
Manager
magnus.haglund@elfsborg.se
Jan Mian
Tränare
jan.mian@elfsborg.se 0703-25 88 40
Nemanja Miljanović
Tränare
nemanja.miljanovic@elfsborg.se 0736-74 59 07
Matilda Lundblad
Läkare
matilda.lundblad@elfsborg.se 0761-05 06 06
Magnus Hellman Driessen
Fystränare
magnushd@elfsborg.se 0705-14 76 10
Jan Andblad
Sjukgymnast
jan.andblad@elfsborg.se 0708-23 36 24
Johan Meldo
Sjukgymnast
johan.meldo@elfsborg.se 0709-29 93 42
Gert Hansen
Målvaktstränare
gert.hansen@elfsborg.se 0702-33 38 56
Lars Göthfelt
Fysioterapeut
lars.gothfelt@elfsborg.se 0705-85 60 16
Dan Fransson
Sport Scientist / Fystränare
dan.fransson@elfsborg.se 0763-93 18 00
Stefan Ågren
Materialförvaltare
material@elfsborg.se 0706-82 00 81
Reima Haukka
Materialförvaltare
reima.haukka@elfsborg.se 0709-70 95 53

Elit/Ungdom

Namn / Befattning E-mail Telefon
Tony Lundqvist
Sportchef Ungdom / U17 Tränare
tony.lundqvist@elfsborg.se 0705-16 63 38
Kjell Antonsson
Ungdomsansvarig / U16 Tränare
kjell.antonsson@elfsborg.se 0709-28 42 01
Jesper Bengtsson
Tränare U-truppen (U21-U19)
jesper.bengtsson@elfsborg.se 0703-54 59 36
Tobias Linderoth
U17 Tränare/Fotbollsgymnasium
tobias.linderoth@elfsborg.se 0735-18 02 82

Tabell

annons-square-citygross
annons-square-peab
annons-square-memira
annons-square-citygross
annons-square-ibab
Huvudsponsorer