Nästa hemmamatch

Trelleborgs FF

OMGÅNG 11

2018-05-27 17:30

Styrelse

 

Sune Lundqvist

Ordförande
Befattning: CEO och grundare av Input Interiör
I styrelsen sedan: 2008 (ordförande sedan 2018)
Kontakt: sune.lundqvist@elfsborg.se

 

Mats Karlsson

Vice ordförande, styrgrupp Vi Tillsammans
Befattning: VD Staples
I styrelsen sedan: 2016
Kontakt: mats.karlsson@staples.com

 

 

Michael Ekberg

Styrelseledamot, ordförande i Borås Arena AB
Befattning: Regionchef Riksbyggen
I styrelsen sedan: 1998
Mail: michael.ekberg@riksbyggen.se

 

 

Joachim Modigh

Styrelseledamot, supporteransvarig, styrelsens representant i Historiska Akademien
Befattning: CFO, Oscar Jacobson
I styrelsen sedan: 2003
Kontakt: joachim.modigh@oscarjacobson.com

 

 

Anders Segerblom

Styrelseledamot, sekreterare
Befattning: Advokat, Anders Segerblom Advokatbyrå
I styrelsen sedan: 2009
Mail: anders@asegerblom.se

 

 

Ingela Carlsson

Styrelseledamot, styrgrupp Vi Tillsammans, styrelsens representant i valberedningen
Befattning: Kommunikationsrådgivare
I styrelsen sedan: 2010
Mail: ingelac10@hotmail.com

 

 

Lars Stensson

Styrelseledamot, ansvarig för föreningskultur, styrelsens representant i Historiska akademien, ledamot i Västergötlands Fotbollförbund
Befattning: Inköpsansvarig OCS AB
I styrelsen sedan: 2013
Mail: ls@ocs.se

 

 

Nadja Bengtsson

Styrelseledamot, styrgrupp Vi Tillsammans
Befattning: VD Sparbanksstiftelsen Sjuhärad
I styrelsen sedan: 2017
Mail: nadja@sbssjuharad.se

 

Vill du lära känna vår styrelse lite bättre – läs här.

 

Annonser
Annonser
Huvudsponsorer