Nästa hemmamatch

Falkenbergs FF

OMGÅNG 4

2017-03-05 14:00
seriebiljett2017

Styrelse

Bosse Johansson

Bosse Johansson

Ordförande

VD Swedbank Sjuhärad AB

I styrelsen sedan 2004 (ordförande sedan 2005)

Kontakt: bosse.johansson@swedbanksjuharad.se

 

sune

Sune Lundqvist

Styrelseledamot/vice ordförande

Ägare Input Interiör

I styrelsen sedan 2008

Kontakt: sune.l@inputinterior.se

 

Michael Ekberg

Michael Ekberg

Styrelseledamot

Regionchef Riksbyggen

I styrelsen sedan 1998

Mail: michael.ekberg@riksbyggen.se

Mobil: 0705- 77 70 65

 

Anders Segerblom

Anders Segerblom

Styrelseledamot, sekreterare

Advokat, Anders Segerblom Advokatbyrå

I styrelsen sedan 2010

Mail: anders@asegerblom.se

Mobil: 0705- 40 50 77

 

Joachim Modigh

Joachim Modigh

Styrelseledamot, supporteransvarig

CFO på Oscar Jacobson

I styrelsen sedan 2003

Kontakt: joachim.modigh@oscarjacobson.com

 

Representatives from Staples and Goodman in Växjö, Sweden.

Mats Karlsson

Styrelseledamot

VD Staples

I styrelsen sedan 2016

Kontakt: mats.karlsson@staples.com

 

ingela

Ingela Carlsson

Styrelseledamot

Informationsdirektör i skogsindustrikoncernen Holmen

I styrelsen sedan 2010

Mail: ingelac10@hotmail.com

Mobil: 0702-12 97 12

 

Lars Stensson

Lars Stensson

Styrelseledamot

Inköpsansvarig OCS Ab

I styrelsen sedan 2013

Mail: ls@ocs.se

Mobil: 0705- 81 60 45

Huvudsponsorer